Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

SPUBABBMH000
484,69 zł
Ilość
Na zamówienie 24h


Złóż zamówienie w ciągu 02h 14m 32s
A przesyłkę nadamy jeszcze dziś!


Warto wiedzieć przed zakupem

speed.png Zamów do godziny 15.00 a towar otrzymasz następnego dnia roboczego!
zwroty i reklamacje.png Dodatkowe opłaty w przypadku zwrotu. Czytaj regulamin zwrotów i reklamacji
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Opis
Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Producent: Ubiquiti Networks Inc
  • Nazwa typu: Sieci -urządzenia przewodowe
  • Informacje dodatkowe: Single-Mode Fiber
  • Informacje dodatkowe: Connector Type: (2) LC
  • Informacje dodatkowe: TX Wavelength: 1310 nm
  • Informacje dodatkowe: RX Wavelength: 1310 nm
  • Informacje dodatkowe: Data Rate: 10 Gbps SFP+
  • Informacje dodatkowe: Cable Distance: 10 km
  • Okres rękojmi w miesiącach: 24
  • Strona producenta:
  • Strona o towarze: https://www.ubnt.com/accessories/fiber-modules-cable/
Szczegóły produktu
SPUBABBMH000
5 Przedmioty
zwroty i reklamacje.png Zapoznaj się z regulaminem zamawiania i zwrotu towaru
Firma w Polsce Otrzymujesz towar z polskich magazynów zawsze najlepszej jakości.
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Twój towar pod naszą kontrolą

Naszą firmę obsługuje polska hurtownia, jedna z najbardziej nowoczesnych centrów logistycznych w Europie dostarczających sprzęt komputerowy, AGD i RTV. Zostało zaprojektowane z myślą o świadczeniu kompleksowych usług logistycznych z zakresu dystrybucji, magazynowania i transportu towaru. Pają Państwo gwarancję, że zakupiony u nas towar, wysyłany jest z Polskich magazynów zawsze najlepszej jakości. 

Centrum logistyczne w Polsce

Nasze atuty:

Własny system WMS to łatwość i szybkość integracji z systemami klienta. Pełna automatyzacja sprawia, że ryzyko popełnienia błędu jest niemal wyeliminowane. Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu magazynowi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w ciągu 24 h w Polsce i w ciągu 48 h na świecie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy każdą firmę poszukującą rzetelnego partnera logistycznego z ugruntowaną pozycją na rynku. Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm usług i satysfakcję.

Skontaktuj się z nami

Masz wątpliwość przed zakupem, potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

200 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Napisz swoją opinię