Witamy w systemie nagradzania

Jesteśmy lojalni i nagradzamy Was za czynny udział w tworzeniu naszego wizerunku. Aktywni użytkownicy zdobywają u nas kody rabatowe i odbierają nagrody w różnej postaci. Nikt nie zostaje pominięty, przyłącz się i Ty!

Poniżej prezentujemy system nagród jaki można zdobyć robiąc u nas zakupy, wyrażając o nas dobrą opinię na FB czy Google lub przyczyniając sie w inny sposób do dobrego budowania naszej marki. A o to co możecie zdobyć:


Kody rabatowe

  1. Jesli zacząłeś robić zakupy i z jakiegoś powodu anulowałeś koszyk, damy Tobie kod rabatowy 3% za kontynuowanie u nas zakupów.
  2. Po każdych zakupach zrobionych w naszym sklepie generujemy Tobie także kod rabatowy 3% na kolejne zakupy
  3. Za każde kolejne zakupy których wartość zamówienia będzie większa od poprzedniego o 100zł wygenerujemy kod rabatowy w wysokości 3%
  4. Jeśli nie robiłeś u nas zakupów od ponad 30 dni, system wygeneruje Tobie kod rabatowy w wysokości 3% do wykorzystania przy najbliższym zamówieniu.
  5. Zostaw pozytywną 5 gwiazdkową opinię na Google o naszej firmie i odbierz kod rabatowy w wysokości 5% na zakupy w naszym sklepie. Kody rabatowe nie łączą się z nagrodami rzeczowymi.


Nagrody rzeczowe

W tej zakładce informujemy o możliwych nagrodach do zdobycia w naszym sklepie. 

Zdobądź pyszny upominek za pozostawienie pozytywnej opinii i 5 gwiazdek na Google!. Aby otrzymać słodki upominek, pozostaw na Google pozytywną opinię, następnie napisz do nas że chciałbyś odebrać nagrodę na adres: sklepUSUNTO@enkom.pl 

Upominkiem jest pyszna słodka czekolada. Nagrody  można odbierać osobiście w naszym sklepie pod adresem wskazanym w stopce strony bądź w tej zakładce: https://enkom.pl/kontakt

Akcja nagradzania słodkim upominkiem nie jest ograniczona czasowo i można brać w  niej udział cały czas.


Zniżka na zakupy w sklepie stacjonarnym

Za pozostawienie pozytywnej opinii google 5 gwiazdek otrzymasz rabat w wysokości 5% na zakupy w naszym sklepie stacjonarnym.

Nagrody pieniężne lub rabatowe za współpracę z nami

Osoby które z nami współpracują jako partner, zarabiają na prowizji od sprzedaży polecając nasze produkty swoim klientom. Zasada jest prosta, aby zacząć zarabiać na sprzedaży naszych produktów, załóz konto w naszym sklepie https://enkom.pl/logowanie?create_account=1 następnie w zakładce "Program Poleceń" wyraź chęć przystąpienia do programu partnerskiego. Od tej chwili zostałeś naszym partnerem. Więcej na temat współpracy dowiesz się z zakładki współpraca partnerska


Jeśli masz pytania nie wahaj się z nami skontaktować 

nagrody i bonusy