Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Handlowej Podkowa w Słupsku

  • Płatności elektroniczne

    Płatności elektroniczne

Wsparcie techniczne Enkom Komputery Słupsk

Możesz korzystać z naszego wsparcia techniczego, zamawiać u nas części zamienne przez stronę enkom.pl lub zakupić części i podzespoły w naszym sklepie stacjonarnym w Słupsku. Nasza oferta pomocy technicznej obejmuje komputery stacjonarne, serwery, laptopy, tablety, konsole i inne urządzenia wszystkich marek. Przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę sprzętu pod kątem błędów i innych problemów. Przeprowadzamy także profesjonalną modernizację i konserwację komputerów stacjonarnych PC, laptopów i innego sprzętu elektronicznego. Posiadamy bogaty wybór części zamiennych, podzespołów i akcesoriów komputerowych w naszym sklepie.

Telefon do nas: 732-740-430

W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do Twojego komputera. Posiamy na sprzedaż zasilacze komputerowe, dyski twarde, pamięci, matryce, klawiatury, myszki, karty graficzne, płyty główne, procesory i wiele innych.

Jeśli chciałbyś przeprowadzić modernizację Twojeo obecnego komputera pod kątem jego wydajności i przyspieszenia, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przynieś do nas swój komputer lub laptop, a my przeprowadzimy diagnostykę i dowiesz się jak możemy zmodernizować Twój sprzęt. Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Handlowej Podkowa na 1-piętrze, boks nr 2.

Jeśli interesuje Cię złożenie i zakup nowego komputera do pracy lub gier, chcesz poznać koszt, możemy przeprowadzić dla Ciebie taką wycenę. Prosimy wówczas o kontakt poprzez naszą stronę https://enkom.pl/contact-us Napisz jakie podzespoły Cię interesują, z jakich części ma być złożony komputer i do jakiej kwoty.


Śledź nas na Facebooku