Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego punktu w Galerii Handlowej Podkowa w Słupsku

  • Płatności elektroniczne

    Płatności elektroniczne

O nas

Nasza działalność

Podstawowa działalność Enkom to sklep i serwis komputerowy, sprzedaż laptopów nowych i poleasingowych a także sprzedaż sprzętu Audio RTV i AGD.

Od 1991 roku już jako młodzi miłośnicy komputerów śledzimy rynek sprzętu elektronicznego, szczególnie komputerowego. Pracując przez lata w różnych korporacjach i firmach, gromadząc nowe pomysły, postanowiliśmy w roku 2016 założyć nasz własny sklep i serwis komputerowy. Dziś zajmujemy się w szczególności:

  • Sprzedażą topowych i najlepszych produktów na rynku komputerowym
  • Prowadzimy stacjonarny i internetowy sklep komputerowy
  • Prowadzimy szybki i niedrogi serwis sprzętu komputerowego

Nasza firma

cms-img

Z chwilą otwarcia naszego stacjonarnego sklepu nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy specjalistami w branży komputerowej. Łączymy zapał do pracy i fascynację technologią, co pozwala nam skutecznie reagować na potrzeby rynku, a także naszych klientów. Nasza firma od początku uważana jest za nowoczesną i sprawnie realizującą swoje zadania.

Obecnie nasz sklep mieści się w pestiżowej Galerii w centrum miasta Słupska. Galeria Handlowa Podkowa zaprasza na pierwsze piętro, box nr 2.

Galeria Handlowa Podkowa

Galeria Handlowa Podkowa

Dlaczego Enkom?

1. Jesteśmy sprawdzonym i zaufanym sklepem od kilku lat na rynku. Prócz sprzedaży Internetowej prowadzimy także stacjonarny sklep w prestiżowej Galerii Handlowej Podkowa w Słupsku.

2. Posiadamy w sprzedaży ponad 25000+ produktów dla naszych klientów z dziedziny komputerów, audio, RTV i AGD.

3. Nasi klienci oceniają nasz sklep na 5/5 w Google i 4.8/5 na Facebook. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie.

4. W naszej firmie zawsze porozmawiasz z prawdziwym pracownikiem, a nie wirualnym automatem. Przyjdź do naszego sklepu, zapytaj, obejrzyj, porozmawiaj ze sprzedawcą. Nie jesteśmy wirtualną firmą w Internecie.

5. Asortyment sklepu stale poszerzamy o nowości i najlepsze produkty. Reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Na sklepie posiadamy nie tylko najnowsze produkty, spotkać można u nas akcesoria i produkty których nie dostaniesz w żadnym innym sklepie.

6. Stałe promocje, wyprzedaże i ceny specjalne dla naszych klientów. 

7. Nagradzamy za zakupy w naszym sklepie. Kupując u nas, zbierasz na swoim koncie punkty które wymieniasz na dowolny produkt.

Jak o nas piszą w Google?

Chyba najszybszy serwis komputerów w mieście!

Krystian Koral

“ Laptop naprawiony szybko profesjonalnie. PolecamLaptop naprawiony szybko profesjonalnie.

Dawid Nowacki


Śledź nas na Facebooku