Enkom Serwis dla Ciebie

Chciałbyś przeprowadzić diagnostykę lub modernizację swojego komputera?

Chętnie Ci w tym pomożemy.

wsparcie techniczne


W ramach naszej działalności oferujemy Państwu także wsparcie techniczne po zakupowe. Usługa wsparcia firmy Enkom Serwis obejmuje komputery, laptopy, tablety, konsole, sprzęt komputerowy. Mogą Państwo zamawiać części zamienne, zlecić nam przegląd lub modernizację sprzętu. Przeprowadzamy pełną diagnozę sprzętu komputerowego pod kątem modernizacji, lokalizowania usterek i wymiany podzespołów np. w celu przyspieszenia pracy komputera.

Co dokładnie robimy w ramach naszego wsparcia technicznego:

wsparcie techniczne

ANALIZA

1. Przyjmujemy zlecenie diagnostyki Twojego sprzętu

2. Analizujemy problem techniczny, odpowiadamy na pytania, doradzamy

3. Proponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

wsparcie techniczne serwis

KONSERWACJA I MODERNIZACJA

1. Wykonujemy diagnozę sprzętu

2. Przedstawiamy klientowi koszt usługi

3. Wykonujemy usługę, oddajemy klientowi sprzęt


Jak skorzystać z naszej pomocy technicznej?

1 

Skontaktuj się z nami

1 

Wyślij do nas swój sprzęt

1 

Odbierz swój sprzęt

To bardzo proste. Jeśli problem nie wymaga aby wysyłac do nas sprzęt, postaramy pomóc się Tobie telefonicznie bądź mailowo. Możesz użyć formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie https://enkom.pl/kontakt lub wysłać wiadomość na adres mailowy podany w zakładce kontakt.

Jeśli chcesz wysłać do nas swój sprzęt bo wymaga on diagnozy w naszym punkcie stacjonarnym, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy bądź mailowo, opisz dokładnie czego dotyczy problem, zapakuj bezpiecznie sprzęt i wyślij do nas na adres: Enkom Serwis, 76-200 Słupsk, Starzyńskiego 6-7/2.

Po tym jak wykonamy czynności serwisowe i sprawdzające, powiadomimy Cię o tym. Przedstawimy Tobie najlepsze rozwiązanie i koszt usługi, następnie decydujesz czy mamy ją dla Ciebie wykonać. Po wykonaniu czynności serwisowych odsyłamy sprzęt bezpiecznie zapakowany firmą kurierską.


usługa dopasowana do Ciebie

Usługa dopasowana do Ciebie

Każdy nawet najmniejszy przypadek wymaga dokładnego i rzetelnego przeanalizowania. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie, dlatego też każdy klient może mieć pewność że jego sprzęt będzie należycie zdiagnozowany i przedstawiona będzie jak najlepsza opcja przeprowadzenia czynności serwisowych takich jak:

  • optymalna konfiguracja sprzętu
  • wymiana na odpowiednie podzespoły
  • usunięcie przyczyny problemu usterki
  • konserwacja bądź modernizacja celem przyspieszenia komputera


Dlaczego właśnie Enkom Serwis?

wieloletnie doswiadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Odkąd rozpoczęliśmy działalność, nieustannie ciężko pracujemy na zaufanie naszych klientów. Stale poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie w branży IT. Przez wiele lat wypracowaliśmy wysoką pozycję naszej firmy świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Staliśmy się ekspertami w tym co robimy, a nasi klienci wystawiają nam najlepsze noty.

fachowe doradztwo

Jesteśmy dla Was

Służymy pomocą w okresie gwarancyjnym jak również pogwarancyjnym Twojego sprzętu. Pomagamy zdiagnozować, skonfigurować i dobrać odpowiednie parametry wedle Twoich oczekiwań. Doradzimy w każdym zakresie zakupu i naprawy Twojego sprzętu. Jesteśmy dostępni w naszym sklepie stacjonarnym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00 oraz dostępni na stronie https://www.facebook.com/enkom.komputery/ gdzie można nam zadawać pytania.

indywidualne podejscie

Szybko i solidnie

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, szkoły, urzędy, zewnętrzne serwisy komputerowe i sklepy komputerowe. Do każdego zgłoszenia dobieramy optymalne rozwiązanie serwisowe, konsultujemy się z klientem i przedstawiamy pełny koszt wykonania usługi. Zlecenia wykonujemy szybko z zachowaniem profesjonalizmu w naszym fachu.


Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na naszej stronie wsparcia technicznego: www.enkom.slupsk.pl

Zapraszamy również do naszego stacjonarnego punktu w Słupsku:

76-200 Słupsk, Starzyńskiego 6-7/2

tel. 732-740-430