• Konwerter ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B
  • Konwerter ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B
  • Konwerter ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B

Konwerter ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B

91-010-203001B
731,85 zł
Brutto 24h-48h
Ilość
Dostępny






Warto wiedzieć przed zakupem

speed.png Zamów do godziny 15.00 a towar otrzymasz następnego dnia roboczego!
zwroty i reklamacje.png Pobieramy opłatę za zwrot towaru. Czytaj regulamin zwrotów i reklamacji
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Opis

Cechy

  • Certyfikaty: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV
  • Hot-swap: Tak

Waga i rozmiary

  • Szerokość produktu: 56 mm
  • Głębokość produktu: 13,4 mm
  • Wysokość produktu: 12,5 mm

Warunki pracy

  • Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 85 °C
  • Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
  • Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%

Wydajność

  • Maksymalny dystans transferu: 10000 m
  • Długość fali: 1310 nm
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s

Pozostałe funkcje

  • Wymiary produktu (SxGxW): 56 x 13,4 x 12,46 mm
  • Szerokość: 115 mm
  • Głębokość: 30 mm
  • Wysokość: 65 mm
  • Gwarancja

    • Gwarancja: 2 lata
Szczegóły Produktu
ZyXEL
91-010-203001B
2 Przedmioty
zwroty i reklamacje.png Zapoznaj się z regulaminem zamawiania i zwrotu towaru
Firma w Polsce Otrzymujesz towar od największego polskiego dystrybutora sprzętu elektronicznego.
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Enkom docenianą firmą przez klientów

Nasza firma uzyskała w latach 2019, 2020, 2021 najlepsze noty i wyróżnienie w kategorii Orły RTV AGD. Ciężką pracą zdobyliśmy uznanie wśród naszych klientów, a także wygraliśmy plebiscyt Orłów zdobywając niemalże najwyższe noty.

Orły RTV AGD

Orły Biznesu - plebiscyt

Twój towar pod kontrolą profesjonalnych dystrybutorów srzętu

Naszą firmę obsługują największe hurtownie sprzętu RTV-AGD, jedna z nich, najbardziej nowoczesnych centrów logistycznych w Europie dostarczających sprzęt komputerowy, AGD i RTV znajduje się w Polsce. Zostało zaprojektowane z myślą o świadczeniu kompleksowych usług logistycznych z zakresu dystrybucji, magazynowania i transportu towaru. Mają Państwo gwarancję, że zakupiony u nas towar, wysyłany jest z Polski i dotrze na wskazany adres zawsze czas.

Nasze atuty:

Towar z największych dystrybucji sprzętu w Polsce jest na bieżąco aktualizowany na naszej stronie, nowość która pojawi się w Polsce jest natychmiast widoczna na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu magazynowi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w ciągu 24 h w Polsce i w ciągu 48 h na świecie. Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm usług i satysfakcję.

Skontaktuj się z nami

Masz wątpliwość przed zakupem, potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

24 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Konwerter ZyXEL SFP-LX-10-D 91-010-203001B

Napisz swoją opinię