Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m
  • Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m

Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m

KKTCKUEY0130
28,85 zł
Ilość
Na zamówienie 24h


Złóż zamówienie w ciągu 03h 15m 32s
A przesyłkę nadamy jeszcze dziś!


Warto wiedzieć przed zakupem

speed.png Zamów do godziny 15.00 a towar otrzymasz następnego dnia roboczego!
zwroty i reklamacje.png Dodatkowe opłaty w przypadku zwrotu. Czytaj regulamin zwrotów i reklamacji
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Opis
Światłowód krosowy ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m
  • Producent: Techly
  • Nazwa typu: Sieci -elementy instalacji i okablowanie
  • Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
  • Typ przewodu: Światłowód wielomodowy 50/125
  • Typ powłoki: LSZH
  • Kategoria kabla: OM3
  • Długość kabla: 2m
  • Kolor: aqua
  • Informacje dodatkowe: Opis produktu:
  • Informacje dodatkowe: Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Informacje dodatkowe: Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Informacje dodatkowe: OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit
  • Informacje dodatkowe: na odległość 300m
  • Informacje dodatkowe: Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • Informacje dodatkowe: Parametry techniczne:
  • Informacje dodatkowe: Średnica:
  • Informacje dodatkowe: Włókno: 50 mikronów
  • Informacje dodatkowe: Powłoka: 125 mikronów
  • Informacje dodatkowe: Typ światłowodu: wielodomowy OM3
  • Informacje dodatkowe: Złącza:
  • Informacje dodatkowe: SC Duplex
  • Informacje dodatkowe: LC Duplex
  • Informacje dodatkowe: Zawartość opakowania:
  • Informacje dodatkowe: Światłowód krosowy 50/125 ST-LC OM3
  • Okres rękojmi w miesiącach: 36
  • Strona producenta:
  • Strona o towarze:
Szczegóły produktu
Techly
KKTCKUEY0130
1 Przedmiot
zwroty i reklamacje.png Zapoznaj się z regulaminem zamawiania i zwrotu towaru
Firma w Polsce Otrzymujesz towar z polskich magazynów zawsze najlepszej jakości.
wsparcie%20techniczne_1.png Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Twój towar pod naszą kontrolą

Naszą firmę obsługuje polska hurtownia, jedna z najbardziej nowoczesnych centrów logistycznych w Europie dostarczających sprzęt komputerowy, AGD i RTV. Zostało zaprojektowane z myślą o świadczeniu kompleksowych usług logistycznych z zakresu dystrybucji, magazynowania i transportu towaru. Pają Państwo gwarancję, że zakupiony u nas towar, wysyłany jest z Polskich magazynów zawsze najlepszej jakości. 

Centrum logistyczne w Polsce

Nasze atuty:

Własny system WMS to łatwość i szybkość integracji z systemami klienta. Pełna automatyzacja sprawia, że ryzyko popełnienia błędu jest niemal wyeliminowane. Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu magazynowi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w ciągu 24 h w Polsce i w ciągu 48 h na świecie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy każdą firmę poszukującą rzetelnego partnera logistycznego z ugruntowaną pozycją na rynku. Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm usług i satysfakcję.

Skontaktuj się z nami

Masz wątpliwość przed zakupem, potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

46 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m

Napisz swoją opinię