Nowa linia komputerów do gier

Prezentujemy nową linię komputerów do gier w obudowach AeroCoola i iBOXa. Są to bardzo szybkie komputery wysokiej klasy na markowych podzespołach w niskiej cenie, praktycznie dopasowane na każdy portfel. Ze względu na swój charakter i mocne podzespoły nadają się do wszystkich gier 3D.

Komputery produkowane przez nas są nowe, montowane z podzespołów najnowszej generacji. objęte dwu-letnią gwarancją, po włączeniu gotowe do pracy.

Komputery zawierają zainstalowany system operacyjny Windows wraz z niezbędnym oprogramowaniem antywirusowym, programem do pisania Word, programem do rysowania Paint, przeglądarką do przeglądania Internetu oraz wiele innych. Komputery są przygotowane do zabawy, pracy i nauki i łączenia zdalnego po podłaczeniu do nich kamery internetowej. Komputery umożliwiają instalowanie każdego oprogramowania i gier jakie tylko chcemy. 

Po zakupie u nas komputera, nasz sklep oferuje bezpłatne przeglądy i konserwacje w okresie gwarancji! Wiadomo wówczas że taki komputer nalezy dostarczyć do sklepu Enkom.


Odwiedź nasz fanpage, dołącz do tysiąca sympatyków naszego sklepu.
Facebook https://www.facebook.com/enkom.komputery/

Tutaj znajdziesz nasze komputery: https://enkom.pl/537-komputery-enkom


Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy i pomożemy przy zakupie.

Jeśli nie posiadamy komputera na stanie, napisz do nas, jesteśmy gotowi zmontować każdy komputer. 


  • wrz 28, 2020 Arek

    Fajne te komputery, fajnie się świecą.

Zostaw Komentarz do artykułu

Kategorie

Autor

Poprzedni

Uwaga uwaga...
sie 25, 2020