Transport i wysyłka

Jak wysyłamy Twój zamówiony towar?

  1. Przesyłki do godziny 15.00 realizujemy tego samego dnia.
  2. Wszystkie przesyłki wysyłane są przez nas za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD, InPost, Fedex lub innej. Czas dostawy wynosi zwykle 24 godziny, choć sporadycznie zdarza się, że kurier doręczy paczkę w ciągu 48 godzin - najczęściej w okresach przedświątecznych lub z powodu innego problemu logistycznego. 
  3. Paczki zamówione nawet w sobotę czy niedzielę trafią do Ciebie nastęnego dnia!literki%20numeracja-1.png Przesyłki są dostarczane wyłącznie w dni robocze w godzinach pracy lokalnego przewoźnika również w zależności od adresu wysyłki i obecności adresata. 
literki%20numeracja-2.png Kurier przed doręczeniem przesyłki czasami kontaktuje się z odbiorcą i upewnia się że ktoś będzie we wskazanym adresie. Gdy kurier pod wskazanym adresem nie zastanie odbiorcy przesyłki to zostawia awizo z informacją gdzie można odebrać przesyłkę lub w jaki sposób można się z nim skontaktować w celu ustalenia sposobu odbioru, lub dostarczy przesyłkę tego samego dnia o innej porze.
literki%20numeracja-3.png Nie ponosimy odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy kurierskie wyżej wymienionych terminów dostarczenia. W większości przypadków problemem z dostarczeniem paczek są problemy z dojazdem pod wskazany adres, np droga polna, dom w lesie, dom który jest nieoznaczony numerem, adresat który nie odbiera telefonu od kuriera gdy ten chce dostarczyć mu paczkę, brak adresata w domu. Firmy kurierskie także nie mogą odpowiadać za nieobecność adresata pod wskazanym adresem, lub trudne warunki terenu który czasem uniemożliwia dojazd na czas. Prosimy zatem o wyrozumiałość wszystkich stron.Obniżony koszt wysyłki 18,90 PLN

Warunkiem uzyskania obniżonego kosztu wysyłki jest złożenie zamówienia za minimum 600 zł (wartość produktów w koszyku). Przy wyborze sposobu wysyłki system automatycznie uzwględni niższą kwotę wysyłki. Zamówienia poniżej wartości 600zł wysyłane są w regularnej kwocie 27,90 PLN